Vaše bezpečí, naše starost
Po - Pá 8:00 - 16:30 565 55 44 44

Zabezpeč. systémyOCHRANA MAJETKU ZA DOSTUPNOU CENU

Naším cílem je za dostupnou cenu zabezpečit majetek soukromých osob i drobných živnostníků. CUP Security se zaměřuje na účinná a dostupná zařízení nejen pro majitele domů, ale také pro vlastníky bytů a chat. Elektronické zabezpečení domácnosti si s CUP Security může přitom dovolit skutečně každý.
 

VAŠE BEZPEČÍ, NAŠE STAROST

Dlouhodobé statistiky pojišťoven ukazují, že nejčastěji zloději přicházejí rozlomením dveří, nebo do objektů vnikají okny. Většina krádeží se odehrává hlavně za bílého dne v dopoledních hodinách, kdy jsou členové domácnosti v práci nebo ve škole. Ukazuje se také, že zloději jsou čím dál vynalézavější. Často proto na první pohled není na dveřích ani poznat, že do objektu někdo vnikl. Jedině s elektronickým zabezpečovacím systémem dodaným společností CUP Security máte jistotu, že Vaše domácnost bude v naprostém bezpečí.
 

JAK SYSTÉM FUNGUJE?

Po vniknutí zloděje do objektu ho systém vystraší spuštěním sirény a zamezí tím v pokračování páchání trestné činnosti. Zároveň majitele domu ihned informuje na jeho telefon. Jedině s elektronickým zabezpečovacím systémem zamezíte zloději v tom, aby Vám poničil majetek, odcizil cennosti nebo odnesl naspořené finanční prostředky.
S kvalitním elektronickým zabezpečovacím systém od CUP Security je tomu konec. Průzkumy také ukazují, že většina lidí by svůj majetek zabezpečila lepší ochranou teprve poté, co už jejich domácnost navštívil zloděj. Jenže to už je pozdě. Nečekejte, až jednou přijdete domů z práce a budete nepříjemně překvapení.
 

VARUJEME PŘED POŽÁREM I ÚNIKEM PLYNU

K elektronickému zabezpečovacímu systému CUP Security nabízí i detektor kouře. Ten funguje i samostatně. Vhodné je umístit ho do všech místností i na chodby. Detektor rozpozná kouř ve střeženém objektu pomocí vestavěného čidla. Na přítomnost kouře reaguje akustickou a světelnou signalizací a okamžitě informuje uživatele zabezpečovacího systému o možném riziku vzniku požáru i na jeho mobilní telefon. 
 

UPOZORNÍME I NA PLYN

Domácnost našeho klienta ovšem CUP Security neochrání jen před možným nebezpečím požáru, ale specializované zařízení také pozná unikající plyn. Pro detekci oxidu uhelnatého (CO), který je hořlavý a prudce jedovatý bezbarvý plyn bez zápachu, používá CUP Security samostatné detektory s vestavěnou sirénou a také LED signalizací. Detektor pozná přítomnost jedovatého plynu ve střeženém prostředí pomocí vestavěného čidla. Na přítomnost CO reaguje akustickou a světelnou signalizací, která okamžitě informuje uživatele zabezpečovacího systému o možném riziku úniku plynu v objektu i na jeho mobilní telefon.
 

CHRÁNÍME SENIORY

V dnešní době, kdy troufalost zlodějů nezná mezí, nabízí CUP Security pro ochranu seniorů doplňkové příslušenství k elektronickému zabezpečovacímu systému, které má seniorům v krizových situacích pomoci. Jedná se buď o náramek s SOS tlačítkem, nebo SOS tlačítko pověšené na krku. V případech, kdy se senior dostane do ohrožení, ať už nevyžádanou návštěvou, nebo úrazem, stisknutím tlačítka si může přivolat pomoc a jeho blízcí a okolí jsou neprodleně informováni o vzniklé krizové situaci.
 

SLUŽBY

  • Montáž a konfigurace elektronického zabezpečovacího systému na klíč
  • Nepřetržitý monitoring vašeho objektu
  • Doručení hlášení na Vaše tři telefonní čísla
  • Bezplatné inspekce a rekonfigurace zabezpečovacího systému 1x ročně
  • SOS tlačítko pro okamžitou pomoc – spustí alarm a vytočí nastavená čísla
  • Dostupnou zákaznickou informační linku, záruční i pozáruční servis
  • Pohodlné dálkové ovládání zabezpečovacího systému (2x ,,KLÍČENKA'' + možnost dalších)
  • Možnost připojení dalších volitelných čidel
  • Možnost odposlechu zvuku v objektu
  • Neplatíte žádné poplatky mobilním operátorům